REKLAMA

Rzeszowianka powalczy o tytuł Miss Polski 2016!

KRYNICA ZDRÓJ. 24-letnia Agnieszka Kąkol w niedzielny wieczór może sięgnąć po koronę Miss Polski 2016. Rzeszowianka będzie rywalizować z 24 kandydatkami. Oprócz urody, finalistki będą musiały przekonać do siebie jury jeszcze w inny sposób…

a

foto: Agnieszka Kąkol / www.facebook.com

Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję na żywo z Krynicy-Zdroju przeprowadzi telewizja Polsat.

Jury będzie oceniało nie tylko wdzięk kandydatek. Jurorzy zwrócą też uwagę na kontakty z ludźmi i otwartość na świat, sposób wypowiadania się, a także umiejętność pozowania do zdjęć.

Agnieszkę zobaczymy na scenie aż sześciokrotnie. Zaprezentuje się między innymi w odsłonie zimowej, w sukni wieczorowej, ślubnej oraz w stroju kąpielowym.

W wywiadach udzielanych kilka dni przed galą, rzeszowianka podkreśla spokój i pewność siebie. Twierdzi, że konkurs będzie bardzo wyrównany. Nie boi się wyzwań i liczy na dobry występ.

Oprócz pokazu kandydatek, na scenie zobaczymy Grzegorza Hyżego, Natalię Szroeder oraz Krzysztofa Zalewskiego. Ceremonię Miss Polski 2016 poprowadzą Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

(az)

04-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianka-powalczy-o-tytul-miss-polski-2016