REKLAMA

Rzeszowianka powalczy o tytuł Miss Earth Poland 2018

Malwina Kurzawa, 20-latka z Rzeszowa, zawalczy o tytuł Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie. Rzeszowianka znalazła się wśród 14 kandydatek do korony wybranych z 1500 zgłoszonych Polek z całego kraju.

38097567_1066654463511247_849447615211765760_n

Foto: Materiał nadesłany

Finałowa gala odbędzie się 6 września 2018 roku w warszawskim Teatrze Capitol. Obecnie na Malwinę można głosować na stronie Miss Earth Poland na Facebooku, gdzie w ramach konkursu wybierana jest Miss Internetu.

Miss Earth to wyjątkowy konkurs, którego wiodącym celem jest promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej dzięki zainteresowaniu, jakie budzą najpiękniejsze kobiety w kraju i na świecie. Jednocześnie nieobce są nam też trudne społeczne tematy jak kwestia ubóstwa oraz pomoc potrzebującym. Nie bez powodu przyświeca nam motto „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”.

– Dlatego do walki o ten najważniejszy tytuł w polskiej edycji konkursu wybraliśmy 14 finalistek, które zachwycają nie tylko pięknem zewnętrznym, ale też tym, co kryją w środku. Zwyciężczyni Miss Earth Poland 2018 już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w finale Miss Earth, w którym zmierzą się najpiękniejsze kobiety z całego świata – mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018.

Pochodząca z Rzeszowa Malwina Kurzawa ma 167 cm wzrostu. Na co dzień jest studentką psychologii, jednak jej największą pasją jest modeling. Jeśli to jej przypadnie korona Miss Earth Poland 2018, to właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie na Filipinach, który odbędzie się już w listopadzie. Oprócz tytułu głównego w finale przyznawane są również Miss Air, odpowiadający tytułowi I wicemiss, Miss Water dla II wicemiss i Miss Fire dla III.

Dodatkowo w ramach konkursu wyłonione zostaną Miss Bikini, Miss Publiczności, a także Miss Internetu. Głosowanie na ten ostatni tytuł trwa obecnie na profilu konkursu na Facebooku. Aby oddać głos na Malwinę, należy polubić, skomentować lub udostępnić post z jej filmikiem: https://www.facebook.com/MissEarthPoland/videos/298548254034623/.

Miss Earth Poland to polska edycja jednego z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie, który odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach. Inicjatywa ma jednocześnie na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, a także pomoc ubogim, stąd jej motto brzmi „Beauties for a cause”, tj. „Piękności z przesłaniem”. Organizatorami polskiej edycji wydarzenia są Francys Barraza, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

Źródło: Materiał nadesłany

23-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianka-powalczy-o-tytul-miss-earth-poland-2018-2120