REKLAMA

Rzeszowianka odpadła z programu Top Model

Daria Dąbrowska, rzeszowianka, która brała udział w telewizyjnym show Top Model, odpadła z programu. Uczestniczka podziękowała swoim fanom na Instagramie.

Foto: instagram.com/dabrowskadaria_

Daria Dąbrowska urodziła się w Rzeszowie. Obecnie mieszka w Sędziszowie Małopolskim. Ma 18 lat, chodzi do trzeciej klasy liceum. Jej pasją jest aktorstwo. Kocha teatr, interesują ją też fotografia i malarstwo. Daria odpadła w ostatnim odcinku programu Top Model.

– Przepraszam wszystkich, których zawiodłam, dziękuję Wam, że ze mną byliście i mam nadzieje, że będziecie dalej. Dzięki za Wasze wsparcie w komentarzach i wiadomościach. Zawsze robi mi się miło, kiedy czytam takie pozytywne wiadomości od Was – pisze na swoim Instagramie uczestniczka.

– Mam nadzieję, że na całą sytuacje spojrzycie obiektywnie, wiedząc, że wszystkie kreacje były uszyte na modelki wyższe o 10 cm ode mnie (plus szpilki). Szkoda, że nie zostały pokazane jasno wszystkie sytuacje… – dodała w poście.

Zdjęcie uczestniczki na portalu społecznościowym zebrało ponad 80 tysięcy lajków. W programie bierze także udział pochodzący z Rzeszowa Hubert Gromadzki.

 

View this post on Instagram

I tym oto zdjęciem żegnam się z programem @topmodelpolskatvn .Przepraszam wszystkich, których zawiodłam i dziękuje Wam, że ze mną byliście i, mam nadzieje, będziecie dalej. Dzięki za Wasze wsparcie w komentarzach i wiadomościach, zawsze mi się miło robi na serduszku jak czytam takie pozytywne wiadomości od Was, nawet jeśli nie jestem w stanie odpisać na wszystko. Mam nadzieje, że na całą sytuacje spojrzycie obiektywnie, wiedząc, że wszystkie kreacje były już uszyte na modelki wyższe o 10 cm ode mnie (plus szpilki). Szkoda, że nie zostały pokazane jasno wszystkie sytuacje… Nad chodzeniem będę oczywiście pracować, a właściwie już pracuje, tak samo pracowałam przed fashion weekiem, głównym problemem było to, że nie poradziłam sobie z wywoływaną na mnie presją, która bardzo mnie przytłoczyła. Cóż, wyciągnę z tego na pewno wnioski. Oczywiście nie poddaje się, w modelingu mam zamiar działać teraz pełną parą, myślę tez o kilku dużych projektach, ale o tym wkrótce ✌🏻

A post shared by Daria Dąbrowska (@dabrowskadaria_) on

 

17-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianka-odpadla-z-programu-top-model-4726-kc2