REKLAMA

Rzeszowianka odeszła z Top Model, bo jej 3-letnia siostra choruje na nowotwór (WIDEO)

|

Rzeszowianka odeszła z Top Model, bo jej 3-letnia siostra choruje na nowotwór (WIDEO)

Nikola Furman, rzeszowianka, która brała udział w tegorocznej edycji Top Model, w pewnym momencie musiała z niego zrezygnować. Przyczyną tej decyzji jest choroba nowotworowa wykryta u Amelki – 3-letniej siostry uczestniczki Top Model.

 

Nikola Furman, najmłodsza uczestniczka obecnej edycji Top Model, odeszła z programu w wyniku swojej własnej decyzji. 3-letnia siostra rzeszowianki zachorowała na chorobę nowotworową, a podczas nagrań jej stan wymagał podania chemioterapii. To skłoniło młodą uczestniczkę do rezygnacji z dalszego udziału w popularnym telewizyjnym show.

W trakcie mojego pobytu w programie dowiedziałam się, że chemioterapia u Amelki będzie konieczna i stwierdziłam, że w tak trudnych chwilach, momentach dla całej rodziny nie czułam się na siłach, żeby w nim zostać – mówiła Nikola Furman w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

Amelka zmaga się z nowotworem złośliwym, tak zwanym mięsakiem tkanki łącznej. Leczenie dziewczynki rozpoczęło się w jednym z rzeszowskich szpitali, a obecnie jest ona poddawana chemioterapii w Warszawie.

Nikola postanowiła utworzyć dla siostry charytatywną zbiórkę. – Koszty związane z leczeniem są ogromne. Dojazdy z Rzeszowa do Warszawy, zakwaterowanie, konsultacje lekarskie, leki oraz specjalistyczne kosmetyki dla wrażliwej po chemioterapii skóry, przekraczają nasze możliwości finansowe, nie wspominając już, że Amelka w przerwach między pobytami w szpitalu powinna w domu mieć zagwarantowane sterylne warunki. Obecnie dzieli pokój z mamą, jednak naszym marzeniem jest stworzenie dla niej osobnego pokoju, który umożliwił by jej spokojną regenerację – czytamy na stronie zbiórki.

Zbiórka dla 3-letniej Amelki jest dostępna pod adresem: tiptop.com.pl/podopieczni/amelka-kazdego-dnia-cierpi-nowa/

13-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianka-odeszla-z-top-model-bo-jej-3-letnia-siostra-choruje-na-nowotwor-wideo-8537-00r2kc