REKLAMA

Rzeszowianin z zarzutem gwałtu na 14-latce (VIDEO)

|

Rzeszowianin z zarzutem gwałtu na 14-latce (VIDEO)

Kryminalni z chorzowskiej komendy zatrzymali 23-letniego mężczyznę z Rzeszowa, który miał zgwałcić 14-letnią mieszkankę Chorzowa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu nawet 15-letni pobyt w więzieniu.

Foto: KMP Chorzów

 

W niedzielę około 23:00 dyżurny chorzowskiej komendy został poinformowany przez zgłaszającą o tym, że 14-letnia mieszkanka miasta została zgwałcona przez nieznanego jej mężczyznę.

 

Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej komendy. Jak ustalili śledczy, w niedzielę po południu 14-latka spotkała się z poznanym na jednym z portali społecznościowych mężczyzną.

Następnie razem wybrali się na przejażdżkę jego samochodem. W pewnym momencie 23-latek miał zjechać w ustronne miejsce i zmusić małoletnią do obcowania płciowego.

Po powrocie do domu pokrzywdzona opowiedziała o wszystkim swoim opiekunom, a ci niezwłocznie powiadomili policję. Pomimo niewielu informacji, jakie posiadała małoletnia na temat sprawcy, już w niespełna dobę został on namierzony przez chorzowskich kryminalnych.

 

Podejrzanym okazał się 23-letni mieszkaniec Rzeszowa. Informacja ta niezwłocznie trafiła do rzeszowskiej komendy. Dzięki współpracy z tamtejszymi policjantami, w niespełna dobę mężczyzna został zatrzymany. W czwartek usłyszał zarzuty.

Za to przestępstwo grozi mu nawet 15-letni pobyt w więzieniu.

 

Źródło: KMP Chorzów

28-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianin-z-zarzutem-gwaltu-na-14-latce-video-843