REKLAMA

Rzeszowianin z podejrzeniem koronawirusa opisuje włoską izolatkę! (WIDEO)

|

Rzeszowianin z podejrzeniem koronawirusa opisuje włoską izolatkę! (WIDEO)

Kierowca zawodowy pochodzący z Rzeszowa trafił do włoskiego szpitali z podejrzeniem koronawirusa. W sieci zamieścił wideo, w którym opisał fatalny stan “izolatki”, w jakiej przebywał. Na szczęście wynik jego badań dał wynik negatywny.

Pan Kamil, rzeszowianin, który jest zawodowym kierowcą, jechał trasą przez Włochy. W poniedziałek, podczas rozładunku towaru w miejscowości Barbata, jego stan zdrowia zaniepokoił lokalnych policjantów z patrolu. Funkcjonariusze bez chwili namysłu zawiadomili karetkę.

Rzeszowianin trafił do szpitala Romano Di Lombardia z podejrzeniem koronawirusa. W opublikowanym przez niego materiale wideo można zobaczyć, jak wygląda stworzona przez pracowników szpitala prowizoryczna izolatka. Jej rolę pełniła część korytarza, w którym chwilę wcześniej mężczyzna był przyjęty i oczekiwał na lekarzy.

Chciałam pokazać, jak wygląda izolatka. O, nawet się tu więcej dziewczyn pojawiło. Wcześniej stacjonowały tylko na ziemi, a teraz już sobie chodzą po stole – mówił w wideo pan Kamil, pokazując przechadzające się po jego izolatce mrówki.

Jestem w izolatce, jest to miejsce sterylne, a nie… Chwila. Przecież moja izolatka powstała z poczekalni – dodał pan Kamil.

Na nagraniu widoczny jest również kosz na śmieci wypełniony różnymi medycznymi odpadami, które wręcz się z niego wysypywały.

W środę około godziny 5:00 pan Kamil otrzymał wyniki na obecność koronawirusa w jego organizmie. Na szczęście były negatywne. Rzeszowianin leczy się na grypę i w niedługiej przyszłości planuje powrót do kraju.

Źródło: tvn24.pl, YouTube

26-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianin-z-podejrzeniem-koronawirusa-opisuje-wloska-izolatke-wideo-8662-00r2kc