REKLAMA

Rzeszowianin włamał się do sklepu w Albigowej! Ukradł pięć butelek wódki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 20-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna włamał się do jednego ze sklepów spożywczych i ukradł pięć butelek wódki. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

wlamanie

Foto: pixabay.com

Do zdarzenia doszło początkiem grudnia w Albigowej. W niedzielny wieczór, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał informację o włamaniu do jednego ze sklepów spożywczych.

Policjanci na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca siekierą rozbił szybę w drzwiach wejściowych i dostał się do wnętrza budynku. Po zabraniu pięciu butelek wódki mężczyzna opuścił sklep.

Na miejscu włamania policjanci ujawnili i zabezpieczyli ślady pozostawione przez sprawcę. Podjęte w tej sprawie czynności doprowadziły do ustalenia i zatrzymania włamywacza, którym okazał się 20-letni mieszkaniec Rzeszowa.

GroMężczyzna przyznał się do winy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

18-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianin-wlamal-sie-do-sklepu-w-albigowej-6557-00r2kc