REKLAMA

Rzeszowianie wystąpią w “Śpiewajmy razem. All together Now!” (WIDEO)

Mieszkańcy Rzeszowa zaprezentują swoje umiejętności w muzycznym show telewizyjnym o nazwie: “Śpiewajmy razem. All together Now”. Będą to: zespół Tripple Madness i wokalistka Oliwia Skóra.

Triple Madness (2)

Foto: materiał nadesłany

W piątym odcinku drugiej serii programu telewizyjnego “All together Now” wystąpi aż czworo mieszkańców Rzeszowa: zespół Triple Madness oraz wokalistka Oliwia Skóra. Uczestnicy zaśpiewają przed największym w historii programów telewizyjnych 100-osobowym jury. Z zapowiedzi odcinka wiemy, że jeden z uczestników, pierwszy raz w sezonie, porwie do śpiewania całą setkę. Czy będzie to ktoś z tej czwórki? Przekonamy się o tym już w środowy wieczór (godzina 20:30 w Polsacie).

Tripple Madness to projekt muzyczny, który rozkwitł wraz ze schyłkiem roku 2018. Tworzą go: Sylwia “Shea” Piotrowska , Marcin “Martens” Miziołek i Marek Filipak – troje dojrzałych, lecz zwariowanych wokalistów, z konkretnym pomysłem na siebie. Połączyły ich: Rzeszów, gdzie Marek studiuje, Sylwia studiowała, a Marcin pracuje oraz charakter i pasja do dzielenia się swoimi emocjami z odbiorcą. Aktualnie pracują nad autorskim materiałem, być może już jesienią będzie można poznać efekty ich pracy.

Oliwia Skóra (3)

Foto: materiał nadesłany

Oliwia Skóra jest tegoroczną maturzystką w rzeszowskim liceum. Śpiewa, gra na skrzypach i fortepianie. Od 6 roku życia uczęszcza na lekcje śpiewu do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Mimo młodego wieku ma już za sobą wiele sukcesów na festiwalach w Polsce i zagranicą. Występowała na jednej scenie z Natalią Kukulską i Alicją Majewską.

„Śpiewajmy razem. All together Now” to muzyczne show telewizyjne, w którym uczestnik ma za zadanie porwać do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów, których łącznie jest aż stu. Wśród nich znajdują się takie gwiazdy, jak Beata Kozidrak, Jula, Wanda Kwietniewska, czy Joanna Lazer. Program prowadzi znany z kabaretu Łowcy.B – Mariusz Kałamaga. Główną wygraną w programie jest 100 tysięcy złotych.

 

03-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.