REKLAMA

Rzeszów24.pl poszukuje redaktora naczelnego oraz współpracowników

RZESZÓW / PODKARPACIE. W związku z rozwojem portalu Rzeszów24.pl oraz grupy portali P24.pl poszukujemy redaktora naczelnego, a także współpracowników zarówno do redakcji jak i do biura obsługi klienta.

Ostatnie miesiące i lata to dla naszej Firmy czas znaczących wzrostów jeśli chodzi o zasięg przekazywanych treści i informacji.

Rozwija się portal Rzeszów24.pl oraz mniejsze serwisy należące do grupy P24.pl. Efektem jest między innymi kontynuacja współpracy z dotychczasowymi Klientami i zaufanie, którym obdarzają nas nowi kontrahenci.

Nasz kanał na YouTubie – tvPodkarpacie.pl zanotował przyrost liczby subskrybentów o ponad 300% i aktualnie może się pochwalić ponad 70 tysiącami użytkowników obserwujących kanał. Prężnie działa również drugi z naszych kanałów – tvPolska.pl, obecnie cieszy się zainteresowaniem prawie 6 tys. subskrybentów.

To ogromna nobilitacja i motywacja do pracy, ale również dodatkowe wyzwania i zadania.

Dlatego też poszukujemy osób, które mogłyby dołączyć do naszej redakcji oraz do zespołu biura obsługi klienta.

Przede wszystkich zachęcamy do przesłania ofert osoby, które mogłyby objąć funkcję redaktora naczelnego.

Ponadto, poszukujemy osób, które zajmują się nagrywaniem filmów, fotografią lub pisaniem tekstów, a także komunikatywnych, kreatywnych i otwartych osób, które mogłyby zająć się utrzymywaniem dobrych relacji z naszymi klientami, a także pozyskiwaniem nowych.

Proponujemy elastyczne godziny pracy, w młodym i energicznym zespole!

Możliwa praca zdalna!

Współpracowników poszukujemy również na terenie powiatów: sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego, brzozowskiego, krośnieńskiego i rzeszowskiego a także w Warszawie!

Oferty z CV prosimy przesyłać na adres: biuro@p24.pl

ZAPRASZAMY!


grafika poglądowa

27-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)