REKLAMA

RZESZÓW. ZTM jednak nie zmniejszy ilości kursów “koła”

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nie będzie cięć kursów na liniach 0A i 0B komunikacji miejskiej. O wstrzymaniu wdrożenia marcowych rozkładów jazdy dla popularnego “koła”, poinformował w czwartek Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

083427_r0_940

Foto: ZTM Rzeszów

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że wstrzymuje wdrożenie nowych rozkładów jazdy autobusów linii 0A i 0B, które miały obowiązywać od dnia 1 marca br. – czytamy w komunikacie Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

O planach ZTM-u informowało w liście otwartym Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji, które przeanalizowało nowe rozkłady jazdy, jakie pojawiły się na przystankach. Wynika z nich, że od 1 marca popularne „koło” kursowałoby w większych odstępach czasowych. Poza godzinami szczytu autobusy 0A i 0B miało jeździć jedynie dwa razy na godzinę.

Pomimo braku wprowadzania zmian, tabliczki z rozkładami jazdy będą nadal dostępne w gablotach przystankowych – informuje rzeszowski ZTM.

Pełną treść listu otwartego Podkarpackiego Stowarzyszenia Miłośników Komunikacji publikowaliśmy w czwartek rano. Jest ona dostępna TUTAJ.

27-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-ztm-jednak-nie-zmniejszy-ilosci-kursow-kola-7019-00r2kc