REKLAMA

Rzeszów zostanie “Świetlną Stolicą Polski”?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rusza XI edycja Plebiscytu Miast w ramach akcji „Świeć się z Energą”. Rzeszów ma szansę na tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w święta. 6 grudnia wystartowała rejestracja do etapu regionalnego.

Przechwytywanie_4
Foto: Kacper Ciuba / Archiwum Rzeszów24.pl

Czy Rzeszów ponownie zostanie “Świetlną Stolicą Polski”? Grupa Energa organizuje XI edycję akcji “Świeć się z Energą”. Przez 10 lat tytuł najlepiej oświetlonego miasta w święta zdobywały różne miasta w Polsce. Ostanim zwycięzcą był Sędziszów Małopolski, a wcześniej po wygraną dwukrotnie sięgały: Rzeszów, Zamość, Szczecin, Bielsko-Biała oraz Połczyn-Zdrój.

6 grudnia ruszyła rejestracja miast do etapu regionalnego. W terminie od 22 grudnia do 2 stycznia w każdym województwie zostane wyłoniony jeden finalista, który powalczy o tytuł najlepiej oświetlonego miasta w Polsce. Głosowanie finałowe odbędzie się w dniach od 7 do 15 stycznia. Zwycięzcę poznamy najpóźniej 18 stycznia

Każde miasto, które awansuje do wielkiego finału, otrzyma charytatywne podarunki od Energi o wartości 10 tysięcy złotych. “Świetlna Stolica Polski” wygra dodatkowo energooszczędny sprzęt AGD, warty 50 tysięcy złotych. Głosując codziennie każdy może pokazać, jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta i wesprzeć swój region w rywalizacji o wygraną.

Dodatkowo odbywa się też konkurs fotograficzny, który polega na uchwyceniu telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym magicznych świątecznych momentów. Więcej szczegółów na: www.swiecsie.pl.

10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zostanie-swietlna-stolica-polski-5927-00r2kc