REKLAMA

RZESZÓW. Zmarł Jan Wszołek, znany właściciel piekarni. Miał 73 lata

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek 19 marca zmarł Jan Wszołek, właściciel znanej w Rzeszowie piekarni i cukierni. Miał 73 lata. O jego śmierci poinformowała na Facebooku cukiernia Juliana Orłowskiego i Kazimierza Raka.

znicz_1
Foto: pexels.com

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że do wiecznej służby do Piekarzy i Rzemieślników w niebie dołączył wczoraj nasz Wielki Przyjaciel Jan Adam Wszołek. Miłosierny Samarytanin, współtwórca Kremówki Papieskiej, mocno związany z działalnością Caritas i innych instytucji charytatywnych… Człowiek o wielkim sercu, który często powtarzał,,Nie sztuką jest zrobić dobry chleb, trzeba się nim jeszcze umieć podzielić”. Miał w sobie wielkie poczucie przynależności do społeczności rzemieślników i misji działania na rzecz człowieka, służył innym – teraz będzie w niebie królował – napisano na Facebooku cukierni Juliana Orłowskiego i Kazimierza Raka.

 

 

Uroczystości pogrzebowe Adama Jana Wszołka odbędą się w 25 marca br. o godzinie 12:30 na Cmentarzu Komunalnym Wilkowyja w Rzeszowie.

Źródło: Cukiernia Julian Orłowski & Kazimierz Rak / Facebook

20-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zmarl-jan-wszolek-znany-wlasciciel-piekarni-mial-73-lata-6213-00r2kc