REKLAMA

RZESZÓW: Zgłoszenia do kolejnej edycji „Piosenki w Meloniku”. Zgłoś udział (VIDEO)

Przewodnicząca Jury Magda Steczkowska zaprasza do udziału w festiwalu [FILM]

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w VI Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się 16 lutego 2016 roku w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Sceniczne prezentacje uczestników z pięciu województw oceni trzyosobowe Jury w składzie: Magda Steczkowska, Robert Rozmus i Monika Szela.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 5 stycznia 2016 roku.

„Piosenka w Meloniku” to jedyny w południowo-wschodniej Polsce konkurs wokalny poświęcony w całości tematyce aktorskiej, filmowej i musicalowej. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się 14 stycznia 2011 roku w następstwie sukcesu odniesionego przez Rzeszowski Dom Kultury w ogólnopolskim konkursie „Dom z Wyższą Kulturą”.

Podczas pięciu dotychczasowych edycji organizatorzy mieli zaszczyt gościć jako jurorów znanych i cenionych artystów z całej Polski, takich jak Katarzyn Groniec, Renata Przemyk, Robert Janowski, Olga Bończyk czy Dariusz Kordek.

Udział w konkursie zgłosić mogą wokaliści z województwa podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Najlepsi z nich zmierzą się podczas Gali Finałowej w trzech kategoriach wiekowych: 13 – 15 lat, 16 – 18 lat i powyżej 19 lat, a ich występy poddane zostaną ocenie trzyosobowego Jury.

W jego składzie zasiądą: Magda Steczkowska (wokalistka, muzyk sesyjny, uczestniczka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), Robert Rozmus (aktor, Laureat
I Nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej We Wrocławiu) oraz Monika Szela (aktorka, dyrektor Teatru Maska w Rzeszowie).

Zwycięzca konkursu otrzyma statuetkę Grand Prix oraz nagrodę finansową w wysokości 2000 zł ufundowaną przez Joannę Strzępek – Menedżera Allianz Polska S.A. oddział w Rzeszowie.

„Piosenka w Meloniku” odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego. Partnerem logistycznym imprezy jest rzeszowska firma Car-Rental.pl.

Rzeszowski Dom Kultury czeka na zgłoszenia uczestników do dnia 5 stycznia 2016 roku. Gala Finałowa „Piosenki w Meloniku” odbędzie się 16 lutego 2016 roku w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 83.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Foto: Magda Steczkowska - Przewodnicząca Jury

Foto: Magda Steczkowska – Przewodnicząca Jury

Źródło: www.rdk.rzeszow.pl

16-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zgloszenia-do-kolejnej-edycji-piosenki-w-meloniku-zglos-udzial-video