REKLAMA

RZESZÓW. Zbiórka pieniędzy dla kina Zorza. Do wygrania nagrody

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 12 lutego kino Zorza wznowiło swoją działalność. Ze względu na niepewną sytuację finansową, rzeszowskie kino zorganizowało specjalną zbiórkę pieniędzy z ciekawymi nagrodami dla miłośników kina i filmu.

5e9b02eb5f051_o_large
Foto: materiały prasowe kina Zorza

Zgodnie z decyzją rządu, kina, teatry, opery i filharmonie mogą być warunkowo otwarte od 12 do 26 lutego. Podczas wydarzeń kulturalnych zajętych może być maksymalnie 50% miejsc siedzących. Obowiązują maseczki i zakaz konsumpcji. Kino Zorza funkcjonuje od piątku 12 lutego. 

 

Zbiórka pieniędzy na rzecz rzeszowskiej Zorzy

Ze względu trudną sytuację finansową rzeszowskie kino Zorza postanowiło utworzyć internetową zbiórkę pieniędzy.

– Wkrótce kina zostaną otwarte, nie wiemy na jak długo, a nasza sytuacja wciąż nie jest najlepsza. Idąc za przykładem Kina Mikro kilkanaście dni temu zdecydowaliśmy się na uruchomienie zbiórki. Ale żeby znowu było “coś za coś” przygotowaliśmy nagrody rzeczowe dla każdej osoby, która zechce wspomóc kino Zorza – poinformowało kino Zorza na swoim Facebooku.

Na osoby, które wesprą zbiórkę czekają plakaty filmowe, stare obiektywy do projektorów, szpule i puszki na taśmę filmową, bilety na występy Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury i Teresy Werner, niespodzianki na DVD, dzień w kinie Zorza oraz wiele innych ciekawych nagród.

Zbiórka jest dostępna TUTAJ

 

Źródło: red., Kino Zorza / Facebook

17-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.