REKLAMA

RZESZÓW. Zatrzymano dwóch 20-latków. Okradali drogerię

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dwukrotnie w tym samym dniu 20-latek okradał jeden sklep. Wpadł z kolegą podczas drugiego skoku, ujęty przez ochroniarzy. Zatrzymani 20-letni mieszkańcy powiatu przemyskiego ukradli kosmetyki o wartości ponad 2000 złotych. Dodatkowo, podczas interwencji jeden z nich znieważył wezwanych na miejsce policjantów, w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Usłyszał za to dodatkowy zarzut.

policja_7

Foto: policja.pl

W poniedziałek, policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży w drogerii przy ulicy Piłsudskiego. Ochrona sklepu ujęła dwóch 20-letnich mężczyzn, którzy ukradli kosmetyki. Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali obu mężczyzn i przewieźli do policyjnego aresztu. Podczas policyjnej interwencji jeden z nich zachowywał się agresywnie i wielokrotnie znieważył funkcjonariuszy.

Już podczas gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że jeden z zatrzymanych okradł sklep dwukrotnie. Godzinę przed tym, jak został ujęty z kolegą, ukradł w sklepie perfumy. Obaj jeszcze wcześnie byli w sklepie, rozglądali się i oglądali kosmetyki. W całej sytuacji zorientowali się pracownicy ochrony, którzy zauważyli brak kosmetyków na półkach. Ponadto pierwszą kradzież zarejestrował sklepowy monitoring.

Gdy podejrzewany mężczyzna ponownie, tym razem już z kolegą, przeszedł do sklepu, ochroniarze ujęli ich zaraz po kradzieży, a następnie przekazali policjantom.

Funkcjonariusze wszczęli w sprawie postępowanie. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z 20-latków policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyków. Ostatecznie na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili pierwszemu podejrzanemu zarzuty kradzieży, znieważenia policjantów i posiadania narkotyków. Jego koledze przedstawili zarzut kradzieży.

Źródło: KMP Rzeszów

14-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zatrzymano-dwoch-20-latkow-okradali-drogerie-409-00r2kc