REKLAMA

RZESZÓW. Zatrzymano 38-latka. 11 razy włamywał się do jednego sklepu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kilkanaście kradzieży w jednym z rzeszowskich salonów meblowych. Podczas ostatniej kradzieży został zauważony przez pracowników, ale udało mu się uciec. Policjanci rozpoznali jego wizerunek i po jednym dniu zatrzymali go. Okazało się, że 38-latek okradał ten sam sklep 11 razy. Spowodował straty na kwotę przekraczającą 12 tysięcy złotych.

włamanie

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

20 czerwca policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży w jednym ze sklepów meblowych przy ulicy Rejtana. Uciekający sprawca miał być ścigany przez jednego z pracowników sklepu. Na miejscu okazało się, że mężczyźnie udało się uciec. Kradzież została  jednak zarejestrowana przez monitoring, na którym policjanci rozpoznali złodzieja. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Rzeszowa. Dzień później funkcjonariusze zatrzymali go w mieszkaniu.

Od przedstawiciela pokrzywdzonej firmy policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Po sprawdzeniu zapisów monitoringu okazało się, że podejrzany od 9 maja okradał sklep 11 razy. Kradł wyposażenie kuchni, a spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na łączną kwotę ponad 12 tysięcy złotych.

Wyjaśniający okoliczności sprawy funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście, na podstawie zebranych materiałów, przedstawili 38-latkowi 11 zarzutów kradzieży, których dopuścił się w krótkich odstępach czasu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów

02-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zatrzymano-38-latka-11-razy-wlamywal-sie-do-jednego-sklepu-5212-00r2kc