REKLAMA

RZESZÓW: Zatrzymano 27-latka, który przekroczył prędkość. Był pod wpływem narkotyków!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który na ulicy Piłsudskiego przekroczył prędkość o 42 kilometry na godzinę. Jak się później okazało, 27-latek kierował samochodem pod wpływem narkotyków.

303-169745

Foto: Podkarpacka Policja

W środę przed godziną 10:00 na ulicy Piłsudskiego w Rzeszowie, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie zwrócili uwagę na jadącego z nadmierną prędkością volkswagena passata. Wideorejestrator policyjnego bmw zarejestrował, że samochód poruszał się z prędkością 92 kilometrów na godzinę. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli.

Za kierownicą passata siedział 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem narkotyków. Poddali go badaniu na zawartość środków odurzających. Wynik tego badania był pozytywny. W szpitalu mieszkańcowi Rzeszowa została pobrana krew do badań.

27-latek stracił prawo jazdy. Teraz za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających może mu grozić kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Źródło: Podkarpacka Policja

03-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zatrzymano-27-latka-ktory-przekroczyl-predkosc-byl-pod-wplywem-narkotykow-8015-00r2kc