REKLAMA

RZESZÓW. Zatrzymano 25-latka. Włamał się do baru przy al. Rejtana

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas majowego weekendu włamał się do lokalu gastronomicznego przy al. Rejtana. Podejrzany wyważył drzwi do lokalu, skąd następnie skradł 360 złotych. Funkcjonariusze ustalili podejrzanego. Okazało się, że mężczyzna usiłował włamać się również do sąsiedniego sklepu. Zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania.

kajdanki-342851

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

Na początku maja policjanci zostali zawiadomieni o włamaniu do lokalu gastronomicznego przy al. Rejtana. Okazało się, że przechodzące w pobliżu osoby zwróciły uwagę na otwarte, mimo wolnego dnia, drzwi do lokalu.

Interweniujący na miejscu policjanci potwierdzili, że doszło do włamania. Nieznany sprawca wyważył drzwi i wszedł do lokalu, skąd skradł gotówkę w kwocie 360 złotych. Okazało się, że ktoś usiłował włamać się również do sąsiedniego sklepu.

Ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i przesłuchali świadków. Policjanci zabezpieczyli również zapisy monitoringu.

 

Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili podejrzewanego o te przestępstwa. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Rzeszowa. W ubiegły czwartek funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

25-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Policjanci przesłuchali go i przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalają teraz, czy mężczyzna nie dopuścił się jeszcze innych włamań.

 

Źródło: KMP Rzeszów

15-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zatrzymano-25-latka-wlamal-sie-do-baru-przy-al-rejtana-2010-00r2kc