REKLAMA

RZESZÓW: Zaginiona 15-latka odnaleziona

Policjanci odnaleźli zaginioną 15-latkę. W niedzielę dziewczyna wyszła z domu. Gdy nie odpowiadała na próby nawiązania z nią kontaktu rodzice zawiadomili policjantów.

Podjęte przez funkcjonariuszy poszukiwania doprowadziły do odnalezienia jej dzień później. W szybkim odnalezieniu nastolatki pomocne okazały się informacje przekazane przez rodziców.

O zaginięciu córki policjantów zawiadomili rodzice. W niedzielę po południu dziewczyna wyszła z domu. Miała pojeździć na rowerze. Gdy wieczorem rodzice nie mogli nawiązać z nią kontaktu zawiadomili policjantów. Policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu i rozpoczęli poszukiwania nastolatki.

Sprawdzono placówki służby zdrowia, schroniska dla bezdomnych, dworce. Komunikat o zaginięciu i rysopis dziewczyny został przekazany do podległych patroli. W rozmowie z rodzicami funkcjonariusze ustalili również miejsca gdzie mogła się udać. Informacje od rodziców, którzy pozostawali w stałym kontakcie z policjantami okazały się bardzo przydatne i były na bieżąco sprawdzane.

Okazało się, że poszukiwana dziewczyna przebywała u kolegi. W poniedziałek odnaleźli ją tam policjanci. 15-latka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziców. Policjanci ustalili, że podczas jej nieobecności nie znajdowała się w okolicznościach zagrażających życiu i zdrowiu.

Źródło : KWP

15LAT

06-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zaginiona-15-latka-odnaleziona