REKLAMA

RZESZÓW: Zabił ciężarną narzeczoną i ranił byłą partnerkę! 25 lat dla recydywisty

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał na 25 lat więzienia recydywistę Marka Ś. Mężczyzna w 2016 roku zaatakował swoją byłą partnerkę nożem, a wcześniej, w 2004 roku zabił swoją ciężarną narzeczoną.

sąd-toga-500x339_1

Foto: pk.gov.pl

Rzeszowski sąd wydał nieprawomocny wyrok w sprawie Marka Ś. Mężczyzna, w grudniu 2004 roku przed szpitalem przy ulicy Szopena w Rzeszowie, zaatakował swoją narzeczoną. Zeznawał, że był załamany faktem, że kobieta chciała poddać się aborcji, której on był przeciwny. Poszkodowana zmarła. Biegli stwierdzili niepoczytalność 51-latka, ale skazali go na 12 lat więzienia.

Marek Ś. po wyjściu na wolność spotykał się z inną kobietą, która po jakimś czasie chciała przerwać tę znajomość. Mężczyzna zaczął wtedy prześladować i śledzić 31-latkę. We wrześniu 2016 roku na ulicy Kochanowskiego w Rzeszowie Marek Ś. zaatakował nożem kobietę. Dzięki swojej przyjaciółce, zdołała ona uciec z miejsca ataku.

Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał 51-letniego Marka Ś. na odbycie kary 25 lat więzienia. Wyrok w tej sprawie zapadł w piątek, jest nieprawomocny.

Źródło: PR Rzeszów

09-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zabil-ciezarna-narzeczona-i-ranil-byla-partnerke-25-lat-dla-recydywisty-4517-00r2kc