REKLAMA

Rzeszów z własną planszą w kultowej grze Monopoly!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę (19 października) mieszkańcy Rzeszowa będą mogli zobaczyć, jakie miejsca znalazły się w rzeszowskiej edycji kultowej gry MONOPOLY. W trakcie oficjalnej premiery, która odbędzie się w CH Millenium Hall nastąpi odsłonięcie wielkoformatowej planszy połączone z licznymi atrakcjami oraz konkursami, które przygotowali organizatorzy oraz partnerzy wydarzenia.

bgbb
Foto: materiały prasowe

Impreza stanowi podsumowanie ponad półrocznej pracy nad rzeszowską edycją gry. Zaangażowało się w nią wielu partnerów, a także szkoły podstawowe. Jedna z nich znalazła się na planszy dzięki zwycięstwu w konkursie „Nasze pole na planszy” organizowanym wiosną przez Urząd Miasta Rzeszowa oraz Winning Moves International – właściciela marki MONOPOLY.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 częścią oficjalną, w trakcie której głos zabierze między innymi Prezydent Miasta Rzeszowa, Tadeusz Ferenc oraz gospodarz wydarzenia – Marta Półtorak. Kilkanaście minut później partnerzy rzeszowskiej edycji gry uroczyście odsłonią wielkoformatową planszę. Znalazły się na niej najbardziej rozpoznawalne zabytki, obiekty oraz firmy działające na terenie Rzeszowa. Pomysłodawcą nietypowej formy promocji jest rzeszowski Urząd Miasta.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla przybyłych na premierę gości liczne atrakcje oraz konkursy. Jedną z nich będą rozgrywki prowadzone na wielkoformatowej planszy, w których będą mogli wziąć udział najmłodsi. Dodatkowo na zwycięzców konkursów czekają egzemplarze MONOPOLY edycja Rzeszów.

Źródło: UM Rzeszowa

17-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-z-wlasna-plansza-w-kultowej-grze-monopoly-60-00r2kc