REKLAMA

RZESZÓW: Wystartował przetarg na świąteczne ozdoby

RZESZÓW / PODKARPACIE. Mimo tego, że mamy środek lata, miasto postanowiło już teraz otworzyć przetarg na firmę, która zajmie się montażem i konserwacją ulicznych ozdób świątecznych. Iluminacje mają się pojawić 30 listopada i oświetlać stolicę Podkarpacia do Walentynek.

20171229_174820-01

Foto: Kacper Ciuba

Ratusz przeznaczył na tegoroczne świąteczne iluminacje ok. 1,2 miliona złotych. Oświetlenie pojawi się na większości ulic w centrum Rzeszowa. Rynek po raz kolejny zostanie ozdobiony wysoką choinką. Pojawią się też bałwanki z otworami na twarz, przeznaczone do fotografowania. Na 3 Maja stanie wielki prezent z kokardką, przez który będzie można przechodzić.

Miasto planuje rozmieszczenie świątecznego oświetlenia na ulicach: Piłsudskiego, Grunwaldzkiej, Kościuszki, Hetmańskiej, Matejki,  Wincentego Pola, Jagiellońskiej, Poznańskiej, Cieplińskiego, Lisa Kuli, Kopisto i Sokoła.

Iluminacje będzie też można podziwiać na: Moście Zamkowym, Wiadukcie Śląskim, czy Wiadukcie Tarnobrzeskim. Ozdobione zostaną również ronda: Pobitno, Pileckiego, Ulmów oraz Rejtana – Niepodległości.

Otwarcie ofert nastąpi 12 września. W drugiej połowie września poznamy wykonawcę.

11-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-wystartowal-przetarg-na-swiateczne-ozdoby-3317