REKLAMA

RZESZÓW. Wypadek z udziałem wojskowego Rosomaka!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek 29 stycznia rano policjanci interweniowali na miejscu nietypowego wypadku, do którego doszło na ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Zdziwienie funkcjonariuszy było duże, gdy okazało się, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu jest wojskowy rosomak. W wypadku ranna została jedna osoba.

303-218997
Foto (2): KMP Rzeszów

Do wypadku doszło w piątek 29 stycznia około godziny 6:00 na ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Przybyli na miejsce policjanci byli dość zdziwieni, gdy zobaczyli, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu jest wojskowy rosomak.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący kią, 60-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku Ronda Kuronia, nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.

W wyniku zdarzenia ranny został kierowca kii, mężczyznę przewieziono do szpitala. Kierujący pojazdem wojskowym był trzeźwy.

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego. Prawy pas ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia jest zablokowany.

303-218998

Źródło: KMP Rzeszów

29-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-wypadek-z-udzialem-wojskowego-rosomaka-4592-00r2kc