REKLAMA

RZESZÓW. Wymiana nawierzchni na ul. Rzecha. Utrudnienia!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W dniach od 30 kwietnia do 5 maja trwać będzie wymiana nawierzchni na ulicy Rzecha w Rzeszowie. W związku z pracami, które obejmą odcinek od skrzyżowania z ulicą Lubelską do skrzyżowania z Załęską, na ulicy Rzecha będą występowały utrudnienia w ruchu.

rzeszow-4728332_960_720

Foto: pixabay.com

Prace na ulicy Rzecha rozpoczną się w najbliższy piątek około godziny 18:00. W związku z nimi ulica, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Lubelską do skrzyżowania z Załęską wraz z mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu.

Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej.

Prace na ul. Rzecha będą polegały na ściągnięciu nawierzchni i ułożeniu nowej. Będą wykonywane w ramach gwarancji – miasto Rzeszów z tytułu tych prac nie będzie ponosiło żadnych kosztów.

 

W związku z wymianą nawierzchni, ulica Rzecha będzie wyłączona z ruchu do 5 maja (środa) do godziny 5:00 rano.

Kierowców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz tablic informujących o utrudnieniach w ruchu i objazdach. W dniach od 30 kwietnia (po godz. 18:00) do 5 maja (przed godz. 5:00 rano) zalecamy kierowcom jadącym ze wschodu na zachód miasta i w kierunku przeciwnym korzystanie z ulicy Lwowskiej, alei Piłsudskiego, ulicy Krakowskiej – apeluje Urząd Miasta Rzeszowa.

 

Zmiana na trasie linii autobusowej ZTM numer 41

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że w związku z wymianą nawierzchni na ulicy Rzecha 4 maja (wtorek) zmianie ulegnie trasa linii numer 41 od przystanku Lubelska szpital 02 przez ulice Maczka i Ciepłowniczą do przystanku Rzecha stacja paliw 03 (z wyłączeniem części ulicy Lubelskiej oraz Mostu Tadeusza Mazowieckiego).

Dalszy przebieg trasy i rozkład godzinowy tej linii nie ulegnie zmianie. Na trasie przejazdu odcinkiem objazdowym obowiązują wszystkie przystanki.

Źródło: UM Rzeszowa, ZTM w Rzeszowie

30-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-wymiana-nawierzchni-na-ul-rzecha-utrudnienia-6497-00r2kc