REKLAMA

RZESZÓW. Wracają Potańcówki Miejskie dla Seniorów!

Rzeszowski Dom Kultury ogłasza długo wyczekiwany powrót Potańcówek Miejskich dla Seniorów. W trakcie wakacji w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach odbędą się dwie edycje imprezy – pierwsza w dniu 25 lipca 2021 roku, natomiast druga w dniu 14 sierpnia 2021 roku. Udział w obu imprezach jest bezpłatny.

BIv0eJLl45

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

 

Letnie Potańcówki Miejskie dla Seniorów to propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach szerokiej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa.

Podczas zaplanowanych dwóch imprez uczestnicy będą bawić się wspólnie przy rytmach znanych hitów sprzed lat, a o dobrą zabawę zadba DJ.

Pierwsza zabawa taneczna dla wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60. roku życia obędzie się już w niedzielę 25 lipca 2021 roku, natomiast druga w sobotę 14 sierpnia 2021 roku.

Obie imprezy zostaną zorganizowane w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach, a ich start zaplanowany jest na godzinę 17:00.

 

Dodatkowo Rzeszowski Dom Kultury zachęca wszystkich mieszkańców do udziałuw Potańcówkach Miejskich organizowanych na rzeszowskich osiedlach. Pierwsza została zrealizowana w dniu 17 lipca 2021 roku na osiedlu Budziwój, a najbliższe odbędą się kolejno: 31 lipca na osiedlu Słocina (godz. 17:00, plac przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina), 21 sierpnia na osiedlu Bzianka (godz. 17:00, plac przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Bzianka) oraz 29 sierpnia na osiedlu Przybyszówka (godz. 19:00,  Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka).

Foto - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 1_2

Foto: archiwum Rzeszowskiego Domu Kultury

 

Udział we wszystkich Potańcówkach Miejskich jest bezpłatny. Regulamin letnich imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” oraz szczegółowy kalendarz wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

 

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury / materiały nadesłane

 

 

21-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)