REKLAMA

RZESZÓW. Właściciel Piwnica Pub zginął w wypadku. Potrzebna pomoc dla jego rodziny!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Właściciel rzeszowskiego lokalu Piwnica Pub był jedną z dwóch ofiar wypadku drogowego w Brzózie Królewskiej. Jego żona i ośmiomiesięczna córeczka została bez środków do życia. W Internecie zorganizowano dla nich zbiórkę pieniędzy.

 303-219394

Foto: KPP Leżajsk

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 875 w Brzózie Królewskiej, w środę 10 lutego około godziny 16:00. W sprawie wypadku trwającego trwatwo prokuratury.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mazda wyprzedzając na prostym odcinku drogi poruszające się przed nim auta doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Dodge Caliber. W wyniku wypadku śmierć poniósł 40-letni kierowca Mazdy oraz 30-letni pasażer samochodu Dodge. 57-łetni kierowca tego pojazdu z obrażeniami został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie (…) W chwili obecnej w sprawie są wykonywane czynności procesowe zmierzające do ustalenia szczegółów zdarzenia. Sprawa jest prowadzona w Prokuraturze Rejonowej w Leżajsku – informuje w komunikacie Zastępca Prokuratora Rejonowego w Leżajsku Wojciech Golenia.

 

Jedną z ofiar wypadku był Dominik Grabas, właściciel rzeszowskiego lokalu Piwnica Pub. Był jedynym żywicielem rodziny, jego żona i ośmiomiesięczna córeczka zostały bez środków do życia.

Na portalu pomagam.pl uruchomiona została zbiórka pieniędzy na rzecz rodziny śp. Dominika Grabasa, którą utworzył Jacek Ćwięka, dyrektor biura poselskiego rzeszowskiego posła Konfederacji – Grzegorza Brauna.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Dominik Grabas rozpoczął odważną walkę o byt swojej rodziny i jako pierwszy w Rzeszowie otworzył swój lokal pomimo bezprawnych zakazów rządu. Po 2 tygodniach działania pizzeria zaczęła powoli wychodzić z długów. Dominik prowadząc swój lokal był jedynym żywicielem rodziny. Obecnie nie wiadomo co będzie dalej z pizzerią. A żona i córeczka pozostają bez środków do życia – czytamy w opisie zbiórki na stronie pomagam.pl.

Dominik Grabas właściciel Pub Piwnica w Rzeszowie – jeden z pierwszych restauratorów który dołączył na Podkarpaciu do akcji #Otwieramy- w zeszłą środę zginął w wypadku samochodowym pod Leżajskiem. Dzisiaj (17 lutego – przyp. red.) odbył się jego pogrzeb. Jeszcze w tamtym tygodniu w poniedziałek był w biurze poselskim Konfederacji na spotkaniu, gdzie zachęcał innych kolegów ze swojej branży aby także otworzyli swoje biznesy. Zapamiętam go jako osobę odważną i zdeterminowaną do realizacji swoich założeń. Śp. Dominik pozostawił na tym świecie żonę i dziecko. Pomóżmy wspólnymi siłami utrzymać im restaurację którą była ich rodzinnym marzeniem – napisał na Facebooku Tomasz Buczek, pełnomocnik Ruchu Narodowego na Podkarpaciu.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ  TUTAJ

 

Źródło: KPP Leżajsk, Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie, pomagam.pl, Tomasz Buczek / Facebook

18-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-wlasciciel-piwnica-pub-zginal-w-wypadku-potrzebna-pomoc-dla-jego-rodziny-5558-00r2kc