REKLAMA

RZESZÓW. Właściciel Piwnica Pub zginął w wypadku. Potrzebna pomoc dla jego rodziny!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Właściciel rzeszowskiego lokalu Piwnica Pub był jedną z dwóch ofiar wypadku drogowego w Brzózie Królewskiej. Jego żona i ośmiomiesięczna córeczka została bez środków do życia. W Internecie zorganizowano dla nich zbiórkę pieniędzy.

 303-219394

Foto: KPP Leżajsk

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 875 w Brzózie Królewskiej, w środę 10 lutego około godziny 16:00. W sprawie wypadku trwającego trwatwo prokuratury.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mazda wyprzedzając na prostym odcinku drogi poruszające się przed nim auta doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Dodge Caliber. W wyniku wypadku śmierć poniósł 40-letni kierowca Mazdy oraz 30-letni pasażer samochodu Dodge. 57-łetni kierowca tego pojazdu z obrażeniami został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie (…) W chwili obecnej w sprawie są wykonywane czynności procesowe zmierzające do ustalenia szczegółów zdarzenia. Sprawa jest prowadzona w Prokuraturze Rejonowej w Leżajsku – informuje w komunikacie Zastępca Prokuratora Rejonowego w Leżajsku Wojciech Golenia.

 

Jedną z ofiar wypadku był Dominik Grabas, właściciel rzeszowskiego lokalu Piwnica Pub. Był jedynym żywicielem rodziny, jego żona i ośmiomiesięczna córeczka zostały bez środków do życia.

Na portalu pomagam.pl uruchomiona została zbiórka pieniędzy na rzecz rodziny śp. Dominika Grabasa, którą utworzył Jacek Ćwięka, dyrektor biura poselskiego rzeszowskiego posła Konfederacji – Grzegorza Brauna.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Dominik Grabas rozpoczął odważną walkę o byt swojej rodziny i jako pierwszy w Rzeszowie otworzył swój lokal pomimo bezprawnych zakazów rządu. Po 2 tygodniach działania pizzeria zaczęła powoli wychodzić z długów. Dominik prowadząc swój lokal był jedynym żywicielem rodziny. Obecnie nie wiadomo co będzie dalej z pizzerią. A żona i córeczka pozostają bez środków do życia – czytamy w opisie zbiórki na stronie pomagam.pl.

Dominik Grabas właściciel Pub Piwnica w Rzeszowie – jeden z pierwszych restauratorów który dołączył na Podkarpaciu do akcji #Otwieramy- w zeszłą środę zginął w wypadku samochodowym pod Leżajskiem. Dzisiaj (17 lutego – przyp. red.) odbył się jego pogrzeb. Jeszcze w tamtym tygodniu w poniedziałek był w biurze poselskim Konfederacji na spotkaniu, gdzie zachęcał innych kolegów ze swojej branży aby także otworzyli swoje biznesy. Zapamiętam go jako osobę odważną i zdeterminowaną do realizacji swoich założeń. Śp. Dominik pozostawił na tym świecie żonę i dziecko. Pomóżmy wspólnymi siłami utrzymać im restaurację którą była ich rodzinnym marzeniem – napisał na Facebooku Tomasz Buczek, pełnomocnik Ruchu Narodowego na Podkarpaciu.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ  TUTAJ

 

Źródło: KPP Leżajsk, Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie, pomagam.pl, Tomasz Buczek / Facebook

18-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Lidka2021-02-20 22:35:21
0 0
No ok. Wielki biznesmen. Mieszkania itd i brak kasy ? A teraz pytanie. Może ten drugi też miał rodzinę i teraz została żoną z małym dzieckiem i też bez środków do życia a jeszcze może być ciągnięta po sądach bo ktoś ma lepszych adwokatów i będzie się domagał Bóg wie jak wielkiej kasy??? Co z tamtą rodziną? Też są poszkodowani.
rzeszow-wlasciciel-piwnica-pub-zginal-w-wypadku-potrzebna-pomoc-dla-jego-rodziny-5558-00r2kc