REKLAMA

RZESZÓW. WiMBP rozszerza dostęp do wypożyczalni e-booków Legimi!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W związku z rosnącą ilością wypożyczeń książek elektronicznych, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie od lutego 2020 roku rozszerza dostęp dla czytelników do mobilnej wypożyczalni książek Legimi.

Bez nazwy-2 — Odzyskano

Foto: pixabay.com

W regionie został utworzone Konsorcjum Podkarpackie zapewniające dostęp do bogatej biblioteki książek elektronicznych, zawierającej około 60 tysięcy e-booków i audiobooków. Dzięki temu, czytelnicy bibliotek publicznych w Rzeszowie mają bezpłatny dostęp do nowości i bestsellerów wydawniczych, poszukiwanych przez czytelników powieści sensacyjnych, obyczajowych, kryminalnych, a także fantastyki, biografii, reportaży, bajek i lektur oraz popularnych poradników.

Rozszerzony dostęp do serwisu Legimi dla czytelników, to przede wszystkim ogromna biblioteka e-booków i audiobooków w pakiecie „bez limitu” – bez ograniczeń co do liczby wypożyczanych tytułów książek oraz liczby stron do wirtualnego czytania.

Do korzystania z serwisu Legimi niezbędne są kody dostępu wydawane w bibliotekach. Liczba kodów jest ograniczona, a o odebraniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń czytelników w placówkach WiMBP w Rzeszowie. Od lutego 2020 roku placówki WiMBP w Rzeszowie oferują większą, niż do tej pory liczbę kodów dostępu do serwisu Legimi.

Największą ilością kodów dysponują: Wypożyczalnia Główna przy ulicy Dąbrowskiego 33a oraz Filia nr 4 przy ulicy Ofiar Katynia 15 i Filia nr 6 przy ul. Podwisłocze 6. Pełna lista bibliotek, w których czytelnicy mogą odebrać bezpłatny kod aktywacyjny na stronie internetowej: www.wimbp.rzeszow.pl.

Dodatkową ofertą dla użytkowników rzeszowskiej Biblioteki jest możliwość wypożyczenia czytników e-booków.

Źródło: UM Rzeszowa

06-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-wimbp-rozszerza-dostep-do-wypozyczalni-e-bookow-legimi-672-00r2kc