REKLAMA

RZESZÓW. Waldemar Kotula ogłosił rejestrację komitetu wyborczego (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek 26 marca Waldemar Kotula ogłosił oficjalnie nazwę swojego komitetu. Będzie to Komitet Wyborczy Wyborców Waldemar Kotula – Porozumienie Dla Rzeszowa. Jego sztab wyborczy zapowiada zbiórkę podpisów w całym Rzeszowie.

DSC_0998

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Rzeszowa, wybór gospodarza Miasta jest zawsze świętem demokracji. To wy zdecydujecie w czuje ręce oddacie losy swojej i naszego miasta. Od dziś oficjalnie przekazuje Państwu do wyboru swoją ofertę. Mam wokół siebie zgormadzonych ekspertów z różnych dziedzin naszego życia, ale to Was przede wszystkim będę chciał słuchać w sprawach rozwoju naszego miasta, żeby się nam żyło wszystkim lepiej. Jestem reprezentantem środowiska proeuropejskiego, prosamorządowego wspierające gospodarkę. Dewizą moją jest budowanie Porozumienia ponad podziałami dla naszego pięknego miasta Rzeszowa. Jako inżynier, informatyk, programista, uruchomiłem portal internetowy na którym możecie Państwo zdalnie zgłaszać swoje propozycje – mówił Waldemar Kotula, kandydat na prezydenta Rzeszowa.

 

Waldemar Kotula ogłosił, że jego program wyborczy będzie składał się z czterech filarów:
– Walka ze smogiem – ewidencja źródeł ciepła i tak zwanych kopciuchów,
– zmniejszenie ruchu samochodowego w mieście,
– maksymalna rozbudowa sieci ciepłowniczej,
– dbanie o tereny zielone – m.in. zakup przesadzarki do drzew.

 

Kandydat zachęcał również do dołączenia do jego komitetu wyborczego, zapraszając także wszystkich mieszkańców do rozmów oraz omawiania wizji wspólnego rozwoju miasta.

Mam świadomość, że w czasie pandemii kampania, ale także i zbiórka podpisów będzie mieć zupełnie inny charakter. Dlatego też, chciałbym zapewnić Państwa, że we wszystkich miejscach zbierania podpisów zachowane będą niezbędne środki reżimu sanitarnego. Wszelkie informacje o takich miejscach znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz Facebooku. W trakcie kampanii będzie chciał odwiedzić wszystkie osiedle naszego miasta gdyż jednym z moich punktów prezydentury jest utworzenie budżetów1) dzielnic aby upodmiotowić mieszkańców – dodał Kotula.

DSC_0979

Waldemar Kotula jest Radnym Miasta Rzeszowa nieprzerwanie od 2014 roku. Urodził się i mieszka w Rzeszowie wraz z Żoną Monika, córką Klaudią i synami bliźniakami Konradem i Patrykiem. Obecnie jest także Przewodniczącym Rady Osiedla Piastów już drugiej kadencji. Pracuje także w 4 komisjach: Komisji Gospodarki Przestrzennej, Komisji Przedsiębiorczości i Zrównoważonego Rozwoju, Komisji Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, oraz Komisji do spraw Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ukończył Politechnikę Rzeszowską na kierunku Informatyka oraz studia doktoranckie na Politechnice Śląskiej. Swoją karierę zawodową rozpoczął na 4 roku studiów jako programista w Asseco Poland S.A Pracował w firmach IT w Polsce i Austrii. W 2011 roku jego pierwsza działalność gospodarcza zajęła 1 miejsce w konkursie „Junior Innowacji Podkarpacia”.

Obecnie prezes dwóch spółek: jedna w branży IT zajmująca się tworzeniem dedykowanego oprogramowania, druga zaś rozwojem produktu do zarządzania drukarkami w kontraktach MPS. Posiada dyplom ukończonych studiów EMBA (Executive Master of Business Administration) na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Zdał egzamin Państwowy w Ministerstwie Skarbu Państwa dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.

Więcej w materiale VIDEO!

foto: Justyna Żuczek


26-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)