REKLAMA

RZESZÓW. W ratuszu rozpoczęły się cykliczne spotkania dotyczące zieleni

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek spotkał się z przedstawicielami Zarządu Zieleni Miejskiej w Rzeszowie. Po spotkaniu prezydent zapewnił, że wszystkie wnioski dotyczące wycinek drzew w Rzeszowie będą zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej i dostępne dla każdego mieszkańca.

207728649_4432527020104151_4956361328337631406_n
Foto: mat. Urzędu Miasta Rzeszowa

 

Zgodnie z zapowiedzią Konrada Fijołka, prezydenta Rzeszowa, rozpoczęły się cykliczne spotkania dotyczące zieleni.

W środę na porannym spotkaniu prezydenta z przedstawicielami Zarządu Zieleni Miejskiej analizowane były wnioski dotyczące wycinki głównie obumarłych drzew.

Te wnioski nie zostały na razie zaakceptowane. Podjąłem decyzję, że najpierw muszą one zostać zaprezentowane publicznie, aby mieszkańcy mogli się z nimi zapoznać, poznać szczegóły, uzasadnienie – powiedział po środowym spotkaniu prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

Wnioski dotyczące wycinek będą zamieszczane w tworzonej już specjalnej zakładce Biuletynu Informacji Publicznej miasta Rzeszowa. Link do zakładki zostanie udostępniony w mediach społecznościowych Urzędu Miasta Rzeszowa.

 

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

 

30-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-w-ratuszu-rozpoczely-sie-cykliczne-spotkania-dot-zieleni-6184-00r2kc