REKLAMA

RZESZÓW: W piątek Wigilia Miejska na Rynku oraz koncert AniKi Dąbrowskiej

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek 20 grudnia na rzeszowskim Rynku odbędzie się Wigilia Miejska. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00.

Muzyczny Zaułek

Foto: Muzyczny Zauek / UM Rzeszowa

Będą życzenia świąteczne, wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem. Jak co roku, harcerze z Komendy Hufca ZHP w Rzeszowie przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju, a uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie będą serwować mieszkańcom własnoręcznie przygotowane tradycyjne wigilijne potrawy.

Wśród atrakcji odbędzie się występ artystyczny grupy Muzyczny Zaułek, utworzonej przy Zespole Szkół Ekonomicznych z myślą o młodzieży utalentowanej wokalnie, muzycznie i aktorsko, wystąpi także Stowarzyszenie Przyjaciół Orkiestry Dętej WSK PZL Rzeszów.

Anika Dąbrowska

Foto: AniKa Dąbrowska / UM Rzeszowa

Wigilię uświetni również koncert w wykonaniu AniKi Dąbrowskiej – zwyciężczyni The Voice Kids 2 oraz Solistów i Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek w programie Najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne utwory premierowe.

Źródło: UM Rzeszowa

17-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-w-piatek-wigilia-miejska-na-rynku-oraz-koncert-aniki-dabrowskiej-7927-00r2kc