REKLAMA

Rzeszów w obiektywie maturzysty. “Znów się zatrzymaliśmy” (WIDEO)

|

Rzeszów w obiektywie maturzysty. “Znów się zatrzymaliśmy” (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Marek Sydor, podczas swojego spaceru po Rzeszowie, stworzył refleksyjny materiał wideo, który opublikował na platformie YouTube. – Znów puste ulice, puste parki. Znów się zatrzymaliśmy – mówi na początku filmu rzeszowski maturzysta, nawiązując do panującej pandemii.

Przechwytywanie_72
Foto: YouTube / kanał: Marek Sydor

W moim materiale chcę zwrócić uwagę każdego na drobne piękno, które cały czas jest z nami, które stale nas otacza, ale w ciągłym zabieganiu ciężko nam je dostrzec – mówi nam Marek Sydor, rzeszowski licealista z klasy maturalnej.

W krótkim filmie nazwanym “NIEZAUWAŻALNE” Marek pragnie zatrzymać na chwilę każdego i wzbudzić refleksje. Maturzysta z Rzeszowa podkreślił, że pokazuje swojemu widzowi świat za oknem, by ten zachwycił się otaczającą go piękną przyrodą, która przeobraża się w jesienną aurę i maluje otoczenie na wiele pięknych kolorów.

Tworzę różnego rodzaju produkcję, tworzę filmiki od kilku lat razem ze Skautami Europy w Rzeszowie jak i sam własne drobne produkcję. Fotografia, montaż filmów i ich kręcenie to moje hobby. Staram się je rozwijać i jednocześnie tworzyć drobny wkład w otaczającą mnie rzeczywistość aby drobnymi krokami zmieniać świat. Jestem maturzystą więc droga jeszcze przede mną długa. Zależy mi na projektach z głęboką treścią, którymi trafię do każdego indywidualnie – dodał, zachęcając do oglądania swoich materiałów Marek Sydor.

Wspomniany film i inne produkcje młodego zdolnego rzeszowianina można obejrzeć na kanale Marek Sydor w serwisie YouTube oraz na stronie: mareksydor.com

Oprac. Kacper Ciuba

16-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-w-obiektywie-maturzysty-znow-sie-zatrzymalismy-wideo-554-00r2kc