REKLAMA

RZESZÓW: W niedzielę Święto Kina. Tańsze bilety na wszystkie filmy!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Chcesz pójść do kina za jedyne 12 złotych? Wybierz się na film w najbliższy weekend. Sieci kin Helios i Multikino biorą udział w Święcie Kina. Z tej okazji w najbliższą niedzielę będzie można nabyć bilety na seanse w niższych cenach.

 kino-funnytools

Foto: pixabay.com

Święto Kina to ogólnopolska akcja, która ma popularyzować kinematografię. Włączyło się w nią sporo kin, w tym rzeszowskie kina Helios oraz Multikino. Celem Święta Kina jest promocja oglądania filmów na dużym ekranie.

15 grudnia odwiedzający kina rzeszowskie kina Helios i Multikino będą mogli obejrzeć wszystkie filmy dostępne w repertuarze za niższą cenę. Koszt seansu będzie wynosił 12 złotych. Więcej trzeba będzie zapłacić jedynie za filmy 3D – dopłata za okulary.

W niedzielę na ekranach naszych kin będziecie mogli obejrzeć między innymi: premierowe pokazy horroru „Czarne święta”, światowy hit „Joker” z Joaquinem Phoenixem w wybitnie zagranej roli tytułowej czy zaskakujący film kryminalny „Na noże”. Zapraszamy również na rewelacyjną słodko-gorzką komedię „(Nie)znajomi”, poruszającą opowieść o życiu rapera Tomasza Chady – „Proceder”, komedię romantyczną „Jak poślubić milionera”, a także dramat „1800 gramów” z fantastyczną Magdaleną Różczką. W repertuarze nie zabraknie tytułów dla najmłodszych kinomanów. Szczególnie polecamy kultową „Krainę lodu 2”, zawadiacką „Śnieżną paczkę” oraz wzruszające filmy dla całej rodziny: „Ratujmy Florę” i „Młody renifer Alex” – informuje na swoich stronach internetowych rzeszowski Helios.

Akcja w zeszłym roku cieszyła się sporą popularnością. Święto Kina to doskonała okazja, aby odprężyć się, nim nastąpi przedświąteczna gorączka.

 

10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-w-niedziele-swieto-kina-tansze-bilety-na-wszystkie-filmy-3429-00r2kc