REKLAMA

RZESZÓW. W niedzielę „Letnie Ogrody Literackie” z Ewą Wachowicz

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Letnich Ogrodów Literackich”, które odbędzie się 22 sierpnia 2021 r. o g. 16:00 w Ogrodach Bernardyńskich. Gościem spotkania będzie Ewa Wachowicz – prezenterka, dziennikarka i autorka książek kulinarnych. Spotkanie poprowadzi Bernadeta Szczypta.

 

„Letnie Ogrody Literackie” zostały zorganizowane w ramach wydarzeń plenerowych „Atrakcje na wakacje”.

Wstęp na wydarzenia jest wolny. Zapraszamy!

 

Ewa Wachowicz – pochodzi z okolic Gorlic. Podczas studiów na Akademii Rolniczej z powodzeniem startowała w konkursach piękności – w 1992 r. otrzymała tytuł Miss Polonia oraz została trzecią wicemiss świata. W 1993 r. objęła funkcję sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka.

W Urzędzie Rady Ministrów zdobyła cenne doświadczenie w pracy z mediami. Była producentką telewizyjną, dziennikarką, felietonistką, jurorką w programie „Top Chef”. Sympatię widzów zaskarbiła sobie jako prowadząca programy kulinarne (m.in. „Ewa gotuje”). Wydała kilka książek z przepisami (m.in. „Słodki świat Ewy Wachowicz”, „Zapiski kulinarne na każdą porę roku”). W 2020 r. nakładem wydawnictwa Znak Horyzont ukazały się „Wszystkie korony Ewy Wachowicz” – wywiad rzeka, który przeprowadził Marek Bartosik.

e_wachowicz

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

21-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)