REKLAMA

Rzeszów w finale konkursu na “Świetlną stolicę Polski”! (GŁOSOWANIE)

Rzeszów został finalistą XI edycja Plebiscytu Miast w ramach akcji „Świeć się z Energą”. Stolica województwa podkarpackiego ma szansę na otrzymanie tytułu najpiękniej oświetlonego miasta w święta. Wszystko zależy od waszych głosów!

P1060423

Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

Czy Rzeszów ponownie zostanie „Świetlną Stolicą Polski”? Grupa Energa organizuje XI edycję akcji „Świeć się z Energą”. Przez 10 lat tytuł najlepiej oświetlonego miasta w święta zdobywały różne miasta w Polsce. Ostanim zwycięzcą był Sędziszów Małopolski. Rzeszów po tę nagrodę sięgał już dwukrotnie, podobnie jak: Zamość, Szczecin, Bielsko-Biała oraz Połczyn-Zdrój.

We wtorek (2 stycznia) wyłoniono 16 finałowych miast – po jednym z każdego województwa – w konkursie na najlepiej oświetlone miasto w święta, „Świeć się z Energą”. O to miano rywalizowało łącznie aż 175 miast. W województwie podkarpackim zwyciężył Rzeszów.

Głosowanie finałowe odbywa się w dniach od 7 do 15 stycznia. Zwycięzcę poznamy najpóźniej 18 stycznia. Codziennie można oddać jeden głos. Każdy uczestnik głosowania ma szansę pokazać jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta, a przy tym wspiera swój region w rywalizacji o wygraną.

Wszystkie miasta, które awansowały do wielkiego finału, otrzymały charytatywne podarunki od Energi o wartości 10 tysięcy złotych. „Świetlna Stolica Polski” wygra dodatkowo energooszczędny sprzęt AGD, warty 50 tysięcy złotych.

Dodatkowo odbywa się konkurs fotograficzny, który polega na uchwyceniu telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym magicznych świątecznych momentów. Więcej szczegółów na: www.swiecsie.pl.

08-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-w-finale-konkursu-na-swietlna-stolice-polski-glosowanie-7821-00r2kc