REKLAMA

RZESZÓW. Utrudnienia w ruchu. Część ul. Partyzantów zamknięta

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 8 lipca br. ulica Partyzantów w Rzeszowie będzie częściowo zamknięta dla ruchu. Jest to związane z rozbudową sieci ciepłowniczej.

utrudnienia
Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

MPEC – Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że od 7 lipca wprowadzona zostaje zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów, dostosowana do drugiego etapu robót budowlanych związanych z modernizacją magistrali ciepłowniczej 2 x Dn400 mm.

Prowadzone roboty są realizowane w celu umożliwienia przesyłu ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej dla mieszkańców Osiedla 1000 – lecia oraz centrum Rzeszowa.

 

Od 8 do 24 lipca br. wyłączony zostanie z ruchu odcinek ul. Partyzantów na wysokości pomiędzy ul. Jasną i ul. Piękną.  Dojazd do
ul. Pięknej możliwy będzie od strony ul. Sienkiewicza, natomiast wyjazd z ul. Jasnej odbywał się będzie przez ul. Partyzantów, wyłącznie w kierunku ul. Gen. S. Maczka.

W kolejnym etapie robót, tj. od 26 do 30 lipca br. rozpoczną się prace na odcinku jezdni ul. Partyzantów powyżej skrzyżowania z ul. Piękną w kierunku ul. Sienkiewicza. Dojazd do ul. Pięknej z ul. Partyzantów oraz  wyjazd z ul. Jasnej  możliwy będzie wyłącznie od strony ul. Gen. S. Maczka.

 

– Zmiana organizacji ruchu odbywać się będzie w oparciu o Projekt Czasowej Organizacji Ruchu uzgodniony i zatwierdzony przez Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Rzeszowa oraz Komendę Miejską Policji. Na prowadzenie prac w pasie drogowym ul. Partyzantów wykonawca uzyskał zezwolenie w postaci Decyzji na zajęcie pasa drogowego. Deklarujemy, że ze swojej strony dołoży wszelkich starań, aby utrudnienia związane z prowadzeniem ww. prac ograniczyć do niezbędnego minimum.Za utrudnienia przepraszamy – przekazuje MPEC – Rzeszów Sp. z o.o.

 

Źródło: materiały nadesłane

 

08-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)