REKLAMA

RZESZÓW: Uszkodził motocykl. Wpadł, bo zgubił kluczyki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zgubione klucze przyczyniły się do postawienia zarzutów podejrzanemu o uszkodzenie motocykla. Pęk kluczy przy przewróconym jednośladzie znalazł właściciel pojazdu. Okazało się, że należały do mężczyzny, który celowo uszkodził motocykl.

303-186186

Foto: Podkarpacka Policja

zawiadomienia wynikało, że nocą w połowie maja na ulicy Pułaskiego, nieznany mężczyzna celowo przewrócił zaparkowany motocykl, powodując jego uszkodzenie. Wartość strat oszacowano na kwotę około 600 złotych. Przy uszkodzonym jednośladzie jego właściciel znalazł pęk kluczy, które mógł zgubić sprawca.

Mężczyzna przykleił na drzwiach wejściowych do klatki bloku ogłoszenie o znalezieniu kluczy. Po jakimś czasie odpowiedział na nie właściciel zguby. Po uzgodnieniach szczegółów z policjantami, pokrzywdzony umówił się na odbiór kluczy.

Po jego przyjściu policjanci wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. Funkcjonariusze zweryfikowali posiadane informacje i potwierdzili, że to właśnie 30-latek uszkodził motocykl. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Źródło: Podkarpacka Policja

24-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-uszkodzil-motocykl-wpadl-bo-zgubil-kluczyki-8723-00r2kc