REKLAMA

RZESZÓW: Uszkodził figurę klauna i ławkę przy fast foodzie. Poszukuje go policja (FOTO)

Policjanci poszukują mężczyzny, który uszkodził figurę klauna oraz metalową ławkę przy restauracji McDonald w Rzeszowie. Mężczyzna, kopiąc i rzucając figurą, uszkodził ją oraz ustawioną w pobliżu ławkę, powodując straty w wysokości 6 483,95 złotych.

303-174050

Foto: Podkarpacka Policja

Policjanci Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia figury klauna oraz metalowej ławki przy restauracji McDonald w Rzeszowie na ul. Powstańców Warszawy 20. Do zdarzenia doszło 19 kwietnia 2018 r. po północy. Sprawca, kopiąc i rzucając figurą klauna, spowodował jej uszkodzenia w postaci zarysowań i pęknięć powłoki lakierniczej. Uszkodził również ławkę, do której przymocowana była figura. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na kwotę 6 483,95 zł.

Prowadzący dochodzenie policjanci ustalili wizerunek sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat, ubrany w szarą kurtkę typu jeans, spodnie koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego. W chwili zdarzenia sprawca przebywał w obecności trzech innych mężczyzn, którzy są bezpośrednimi świadkami tego uszkodzenia.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę albo były świadkami zdarzenia, proszone są o osobisty kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30. Możliwy jest także kontakt telefoniczny: 17 858 3662 lub 17 858 3660. Można również dzwonić do dyżurnego komendy: 17 858 3310 lub 112.

Poniżej publikujemy wizerunek sprawcy.

Źródło: Podkarpacka Policja


29-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.