REKLAMA

RZESZÓW: Ustalono tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w zalewie!

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało wyciągnięto z zalewu nad Wisłokiem. To 40-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. Przypomnijmy, że zwłoki mężczyzny zostały znalezione we wtorek.

poszukiwania

Foto: KWP Rzeszów

Policjanci zajęli się ustaleniem tożsamości mężczyzny, którego ciało znaleziono w zalewie nad Wisłokiem. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.

We wtorek po godzinie 10:00 dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony o znalezieniu w zalewie nad Wisłokiem zwłok. Znajdujące się w wodzie przy brzegu zbiornika ciało zauważył przypadkowy świadek i zawiadomił służby. Na miejscu strażacy wyciągnęli z wody zwłoki mężczyzny. Obecny na miejscu zespół pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny, jednak wstępnie nie stwierdził śladów zewnętrznych obrażeń.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów pracowali policjanci. Prokurator zadecydował o zabezpieczaniu ciała do dalszych badań sekcyjnych.

Źródło: KWP Rzeszów

07-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-ustalono-tozsamosc-mezczyzny-ktorego-cialo-znaleziono-w-zalewie-2866-00r2kc