REKLAMA

RZESZÓW: Ukradła kartę kredytową i zapłaciła nią w sklepie. Jest poszukiwana! (UDOSTĘPNIJ)

RZESZÓW / PODAKRPACIE. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty bankomatowej. Nieustalona kobieta ukradła, a następnie dokonała płatności kartą pozostawianą przez pokrzywdzoną na czytniku terminala. Osoby, które rozpoznają kobietę proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu.

303-188917

Foto: wizerunek sprawczyni / Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia w Rzeszowie, w Galerii Rzeszów przy ul. Piłsudskiego, w sklepie Homla. Nieznana kobieta, w wieku około 40 lat, wykorzystując kartę bankomatową pozostawioną na czytniku terminala, dokonała nią płatności, a następnie ją ukradła. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawczyni.

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach kobietę, o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, lub pod nr telefonu 17 858 36 58 albo z sekretariatem komisariatu 17 858 36 55 lub z dyżurnym komendy miejskiej pod nr 112.

Źródło: Podkarpacka Policja


17-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-ukradla-karte-kredytowa-i-zaplacila-nia-w-sklepie-jest-poszukiwana-udostepnij-3866-00r2kc