REKLAMA

RZESZÓW. Tragiczny pożar altanki przy ulicy Architektów! Nie żyje kobieta (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pożaru altanki, do którego doszło w czwartek (19 lutego br.) wieczorem, przy ulicy Architektów. W zgliszczach altanki znalezione zostało zwęglone ciało kobiety. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności pożaru i tożsamości zmarłej kobiety.

303-204259
Foto: KMP Rzeszów / na zdjęciu spalona altanka przy ulicy Archtektów

Do pożaru doszło w środę około godziny 21:30 przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Na miejscu okazało się, że spaleniu ulegała altana ogrodowa. Podczas akcji gaśniczej w jej wnętrzu znaleziono zwęglone ciało kobiety.

Na miejscu policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, przeprowadziła oględziny. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Trwa ustalanie okoliczności, w jakich doszło do pożar oraz tożsamości zmarłej kobiety, której ciało znaleziono w zgliszczach.

Źródło: KMP Rzeszów

20-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-tragiczny-pozar-altanki-przy-ulicy-architektow-nie-zyje-kobieta-foto-2848-00r2kc