REKLAMA

RZESZÓW: Tragedia na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociąg

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który w czwartek rano został przejechany przez pociąg w rejonie ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wbiegł na torowisko i położył się bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem. W wyniku potrącenia poniósł śmierć na miejscu.

gleise-3731184_960_720

Foto: Pixabay.com

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8:50 w Rzeszowie, w rejonie ul. Zawiszy Czarnego. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna wbiegł i położył się na torach bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem relacji Jasło-Rzeszów. Mimo próby zatrzymania pociągu, mężczyzna został przejechany i poniósł śmierć na miejscu. W chwili zdarzenia obsługa pociągu była trzeźwa.

Nad zabezpieczeniem śladów niezbędnych do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, pracuje policyjna grupa oględzinowa pod nadzorem prokuratora.

Funkcjonariusze potwierdzają tożsamość zmarłego. Linia kolejowa z Rzeszowa w kierunku Boguchwały była nieprzejezdna do godziny 12.

Źródło: Podkarpacka Policja

25-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-tragedia-na-torach-mezczyzna-rzucil-sie-pod-pociag-3366