REKLAMA

RZESZÓW. Tańszy karnet na żużel dla zaszczepionych przeciw COVID-19

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zachęca do szczepień przeciwko COVID-19. Klub ogłosił, że każdy zaszczepiony zakupi karnet na sezon 2021 z 50-procentowym rabatem.

Przechwytywanie_21_1

Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

Mamy trudne czasy, ale jest szansa na powrót do normalności! Wszystko, co rozpoczęliśmy końcem 2019 roku robimy dla Was – kibiców rzeszowskiego speedway’a. Mając na uwadze Wasze zdrowie oraz fakt, że najlepsze żużlowe widowiska są przy pełnych trybunach, chcemy zachęcić do szczepień przeciwko koronawirusowi – napisało w środowym komunikacie Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe.

Promujemy szczepienia, bo jesteśmy przekonani, że to jedyna droga, aby wygrać z pandemią i wiosną spotkać się na trybunach w pełnym gronie, bez ograniczeń! Już niebawem wprowadzamy do sprzedaży karnety na sezon 2021. Dla wszystkich osób, które okażą “paszport zaszczepionego” przygotowaliśmy 50% zniżkę na karnet – czytamy w dalszej części komunikatu.

Żużlowy sylwester

Rzeszowski klub żużlowy zaprasza również na sylwestra na swoim profilu na Facebooku. – Powitaj Nowy Rok z Dj Lark oraz Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym!  Spędzasz Sylwestra 2020 na domówce? Nie mogłeś lepiej trafić! Razem z Dj Lark organizujemy Zabawę Sylwestrową 2020! Poza świetną muzyką do białego rana, w przerwach pomiędzy kolejnymi utworami będziemy łączyć się z zawodnikami Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego! – zachęca Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe.

Sylwester rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:00 na profilu społecznościowym klubu na Facebooku: https://www.facebook.com/rztzrzeszow/

Źródło: RzTŻ

30-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-tanszy-karnet-na-zuzel-dla-zaszczepionych-przeciw-covid-19-8339-00r2kc