REKLAMA

Rzeszów szuka osób, które zorganizują imprezę w rytmach reggae

RZESZÓW / PODKARPACIE. Piasek, plaża, słońce i kojące rytmy jamajskiego reggae – te atrakcje po raz drugi zagoszczą w Rzeszowie w ramach “Reggae Nad Wisłokiem”. Rzeszowski Dom Kultury szuka studentów, którzy zorganizują tę imprezę.

foto: archiwum eSanok.pl

foto: archiwum eSanok.pl

“Reggae Nad Wisłokiem” została wybrana przez rzeszowian jako jedna z pięciu imprez w ramach projektu „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”. Stolica Podkarpacia musi jednak znaleźć ludzi chętnych do pomocy w organizacji święta muzyki z Jamajki.

Na żółto-czerwono-zielonej scenie w czerwcu ubiegłego roku zameldowały się takie postacie jak Mesajah z Polski, czy Ghetto Priest z Wielkiej Brytanii. Koncerty spotkały się z wielkim entuzjazmem publiczności, która licznie stawiła się na rzeszowskich bulwarach.

Rzeszowski Dom Kultury chce zapewnić kolejną dawkę muzycznych emocji w rytmach reggae. RDK szuka osób, które z chęcią zaangażują się w koordynację imprezy. Mile widziani są studenci potrzebni do trzech sekcji: organizacyjnej, promocyjnej i technicznej.

Zgłoszenia można wysyłać do 24 marca. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.rdk.rzeszow.pl

(az)

03-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-szuka-osob-ktore-zorganizuja-impreze-w-rytmach-reggae-az003