REKLAMA

Rzeszów-Szczecin. Nowe wakacyjne połączenie LOT-u [ROZKŁAD]

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 16 lipca LOT będzie obsługiwał nową trasę krajową łączącą Szczecin i Rzeszów. Tym samym czas podróży między miastami zajmie niespełna jedną godzinę i 30 minut. Wakacyjne rejsy między Szczecinem a Rzeszowem będą realizowane dwa razy w tygodniu Bombardierami Q400 LOT-u. Jest to już czwarte bezpośrednie połączenie międzyregionalne w siatce polskiego przewoźnika.

Piotr+Kalba
Foto: Piotr Kalba / PLL LOT, materiały prasowe

Od wtorku pasażerowie mogą już kupić bilety na nowe połączenie LOT-u między Szczecinem a Rzeszowem. Pokonanie trasy między Szczecinem a Rzeszowem zajmuje samochodem około 8 godzin. Dzięki nowemu połączeniu LOT-u pasażerowie spędzą w powietrzu zaledwie jedną godzinę i 30 minut.

Dokładając koszty paliwa, będzie to nie tylko najszybszy, ale też najtańszy sposób transportu między województwem zachodniopomorskim a podkarpackim – mówi Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy i zastępca dyrektora komunikacji korporacyjnej LOT-u.

Z początkiem czerwca br. LOT powrócił do wykonywania regularnych połączeń lotniczych zawieszonych w wyniku globalnej pandemii. W pierwszym etapie przewoźnik uruchomił szeroką ofertę rejsów krajowych, zapewniając tym samym pasażerom bezpośredni transport z Warszawy do Krakowa, Gdańska, Zielonej Góry, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Rzeszowa, a także z Krakowa do Gdańska, z Rzeszowa do Gdańska i z Krakowa do Olsztyna.

Od teraz LOT uzupełnił połączenie o kolejną trasę międzyregionalną Szczecin-Rzeszów, która będzie obsługiwana z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo zgodnie z następującym rozkładem:

  • LO3517 19:25 – 20:55 SZZ-RZE – poniedziałek, czwartek;
  • LO3518 19:25 – 20:55 RZE-SZZ – poniedziałek, czwartek.

Od 3 lipca polski przewoźnik oferuje możliwość podróżowania bezpośrednio z portów regionalnych zagranicę w ramach #LOTnaWakacje, a do obsługiwanych przez LOT portów krajowych dołączyły lotniska w Bydgoszczy, Lublinie i Katowicach. Tym samym w ofercie przewoźnika znajdują się połączenia realizowane z 11 portów regionalnych w Polsce.

Bilety na połączenia  na trasie Rzeszów-Szczecin są już dostępne są w sprzedaży. Ceny zaczynają się już od 99 złotych w jedną stronę bez bagażu. Obecny rozkład połączeń obowiązuje do 31 sierpnia br.

Źródło: PLL LOT / informacja prasowa

08-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-szczecin-nowe-wakacyjne-polaczenie-lotu-8059-00r2kc