REKLAMA

RZESZÓW: Szarpanina na ul. Rejtana! Świadkowie kolizji zatrzymali pijanego kierowcę

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali we wtorek na ulicy Rejtana, gdzie doszło do kolizji. Okazało się, że jej sprawca był nietrzeźwy. Mężczyznę ujęli świadkowie zdarzenia, którzy mimo oporu ze strony pijanego kierowcy, uniemożliwili mu dalsza jazdę.

303-195108_mo1_1_1

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11:30 na ulicy Rejtana w Rzeszowie. Jak ustalili policjanci, 44-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego kierujący audi, jechał w kierunku ulicy Kopisto i nie zachował ostrożności. Mężczyzna najechał na tył poprzedzającego samochodu, suzuki. Ponieważ uczestnicy i świadkowie zdarzenie podejrzewali, że kierowca audi może być pijany, ujęli go i uniemożliwili mu dalsza jazdę.

Pomiędzy pijanym kierowcą, a pozostałymi uczestnikami i świadkami zdarzenia doszło do szarpaniny. Mimo oporu ze strony 44-latka, udało się go obezwładnić i przekazać interweniującym policjantom. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Policjanci potwierdzili, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego niemal 2,8 promila. Okazało się, że nie miał również uprawnień do kierowania, które cofnięto mu za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Policjanci zholowali jego samochód, natomiast mężczyzna został przekazany pod opiekę wskazanej osobie.

Źródło: Podkarpacka Policja

13-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-szarpanina-na-ul-rejtana-swiadkowie-kolizji-zatrzymali-pijanego-kierowce-3175-00r2kc