REKLAMA

Rzeszów Świetlną Stolicą Polski? Trwa głosowanie

Rzeszów walczy o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w święta. Trwa X edycja Plebiscytu Miast w ramach akcji “Świeć się z Energą”. W etapie wojewódzkim startują także: Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola i Tarnobrzeg.

20181220_155829-01

Foto: Kacper Ciuba / Archiwum Rzeszów24.pl

Etap wojewódzki konkursu rozpoczął się 14 grudnia. Zostanie w nim wybranych 16 miast – po jednym z każdego województwa. Na Podkarpaciu obok Rzeszowa biorą w nim udział także: Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola i Tarnobrzeg. Pierwszy etap zakończy się 7 stycznia wybraniem mistrzów wojewódzkich. Zmierzą się oni w ogólnopolskim finale. Świetlną Stolicę Polski poznamy 18 stycznia.

Wszystkie miasta które awansują do wielkiego finału otrzymają charytatywne podarunki od Energi. W tym roku łączna pula nagród wynosi 200 000 złotych. Dodatkowo odbywa się też konkurs fotograficzny, który polega na uchwyceniu telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym magicznych świątecznych momentów. Więcej szczegółów na: www.swiecsie.pl.

23-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.