REKLAMA

RZESZÓW. Staranował znak drogowy, postraszył policją i… Odjechał! (WIDEO)

|

RZESZÓW. Staranował znak drogowy, postraszył policją i… Odjechał! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W serwisie YouTube na kanale “Polskie Drogi” pojawił się filmik, na którym widać, jak młody kierowca hondy taranuje znak drogowy i ucieka z miejsca zdarzenia. Materiał wideo obejrzano ponad 100 tysięcy razy.

Przechwytywanie_19

Foto: YouTube / kanał: Polskie Drogi

Wideo zatytuowane: “MOJA WINA JEST?!” ? polskiedrogiPLUS, zostało nagrane w Rzeszowie i opublikowane w piątek. Na nagraniu widać, jak młody kierowca nie dostosował prędkości i unikając kolizji z innym pojazdem, staranował znak drogowy. Z początku mężczyzna winą za zdarzenie obarczał innego uczestnika ruchu, chciał wzywać policję, ale po chwili zmienił zdanie i postawnowił odjechać z miejsca zdarzenia.

– Młodociany szofer, który nie rozumie podstawowych zasad ruchu drogowego, a winę za spowodowanie kolizji próbuje zrzucić na innego kierowcę. źródło: Michał Autor informuje, że policja była na miejscu i otrzymała nagranie – czytamy w opisie filmu.

 

04-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-staranowal-znak-drogowy-postraszyl-policja-i-odjechal-wideo-8557-00r2kc