REKLAMA

RZESZÓW: “Środa z Profilaktyką”. Bezpłatne badania w siedzibie NFZ

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia poinformował, że od 2 października w każdą środę tego roku będzie można skorzystać z badań profilaktycznych i porad specjalistów. Akcja jest całkowicie bezpłatna.

Przechwytywanie_96_1

Foto: screenshot / Google Street View

W ramach akcji „Środa z Profilaktyką” w siedzibie NFZ w Rzeszowie przy ulicy Zamkowej mieszkańcy skorzystają z bezpłatnych porad specjalistów oraz wykonają badania profilaktyczne. Akcja trwa od 2 października i będzie się odbywać w każdą środę w tym roku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Odwiedzający Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ mogą poradzić się specjalisty z dziedziny dietetyki w kwestii prawidłowego żywienia. Dostępny będzie także specjalista pielęgniarstwa, który przekaże informacje na temat badań profilaktycznych finansowanych przez NFZ oraz zachowań prozdrowotnych.

Mieszkańcy skorzystają także z darmowego badania ciśnienia krwi, analizatora składu ciała wraz z wydrukiem oraz z badania poziomu cukru we krwi (badanie w godzinach od 8:00 do 10:00).

Wszystkie badania są możliwe do wykonania bez skierowania, dla każdego chętnego, który odwiedzi NFZ. Do skorzystania z porad czy badania nie jest potrzebny żaden dokument potwierdzający ubezpieczenie. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z porady badania wyłączenie w obecności rodzica lub prawnego opiekuna.

Źródło: nfz-rzeszow.pl

02-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-sroda-z-profilaktyka-bezplatne-badania-w-siedzibie-nfz-8063-00r2kc