REKLAMA

RZESZÓW: Śmiertelne potrącenie pieszego na ulicy Wyzwolenia

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałek przy ulicy Wyzwolenia. Kierujący tirem skręcając w prawo potracił pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł w drodze do szpitala.

W poniedziałek, przed godz. 17 policjanci drogówki interweniowali na miejscu wypadku przy ulicy Wyzwolenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault magnum z naczepą, 45-letni obywatel Bułgarii, jadąc łącznikiem z ulicy Warszawskiej w kierunku ulicy Wyzwolenia, podczas skrętu w prawo potracił mężczyznę, który najprawdopodobniej znajdował się na jezdni z prawej strony pojazdu. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł w drodze do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący tira był trzeźwy. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia przebiegu i okolicznosci wypadku. Do czasu wyjaśnienia sprawy kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie, a pojazd zabezpieczono do dalszych badań.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość ofiary wypadku, to 55-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

Policjanci proszą świadków oraz osoby mające wiedzę na temat wypadku o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 4, tel. 17 858 3452 lub z dyżurnym komendy tel. 17 858 3312 albo 997.

Śmiertelne potrącenie pieszego w Rzeszowie

20-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)