REKLAMA

RZESZÓW. Skradziono hamaki z placu zabaw! Zniknęły tuż po montażu

RZESZÓW / PODKARPACIE. We wtorek (23 czerwca br.) Zarząd Zieleni Miejskiej odebrał ukończoną przy ulicy Jarowej inwestycję. Już w środę z placu zabaw zniknęły dopiero co zamontowane dwa hamaki. Urzędnicy ratusza zgłosili sprawę na policję.

106337687_3283854904971374_6889405387551076552_n
Foto: Rzeszów – stolica innowacji / Facebook

W ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego przy ulicy Jarowej w Rzeszowie powstał nowy plac zabaw. Jego częścią były dwa hamaki zawieszone na specjalnie wykonanych konstrukcjach. Były… Już dzień po oddaniu inwestycji do użytku zostały one skradzione.

Hamaki miały służyć mieszkańcom, pozwolić na chwilę wytchnienia podczas wycieczki rowerowej, na beztroską zabawę podczas wakacji. Miały, bo niestety w środę rano już ich nie było – informuje Urząd Miasta Rzeszowa.

Skradzione mienie oszacowano na 6 tysięcy złotych. Sprawę w godzinach popołudniowych ratusz zgłosił na policję.

Wartość obu certyfikowanych siatek to 6 tys. zł. Lecz nie tylko o koszt tu chodzi. Chodzi o nasze wspólne mienie, o dbałość i poszanowanie tego co nas otacza – skwitowano w komunikacie na oficjalnym Facebooku miasta Rzeszowa.

 

25-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-skradziono-hamaki-z-placu-zabaw-zniknely-tuz-po-montazu-8517-00r2kc